İçerik Sihirbazı Kimdir?

İçerik Sihirbazı kurumsal adıyla web sitelerine SEO uyumlu benzersiz içerikler yazıyorum. Anne&Bebek, Gurme&Yemek, Gezi&Seyahat, Kadın, Güzellik, Moda, Aktüel, Alışveriş, E-ticaret, İnşaat, Teknoloji ve diğer tüm alanlarda tecrübeli metin yazarı ve içerik üreticisi olduğumu söyleyebilirim.

Kurucusu ve tasarımcısı olarak bir yıldan fazla editörlüğünü yaptığım Kids&Gourmet web portalı ve Kids&Gourmet Dijital Dergisi ile http://fnursen.blogspot.com.tr/ adreslerinden daha önce yayınlanmış ve halen yayında olan içerik örneklerine ve çeşitli röportajlarıma ulaşabilirsiniz. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi’ nden lisans ve master düzeyinde aldığım akademik eğitimim ve profesyonel iş deneyimlerim ile gazetecilik, yazarlık ve editörlük tecrübelerim, içerik editörlüğü çalışmalarımda beni destekleyen temel referanslarımın başında geliyor.

Çeşitli güncel haber ve aktüel konuları içeren sayısız köşe yazılarım ile haberlerim internet ortamında bulunuyor. Halen birçok haber portalı ve kurumsal sitelerde yazmaya devam ediyorum. Ülke genelinde kurumsal firmalar için farklı alanlarda çeşitli özgün içerikler yazıyorum. Özellikle, çocuk ve yetişkin sağlıklı beslenmesi üzerine özgün yemek tarifleri verecek özel yetenek ve vizyona, benzersiz yazılar yazacak düzeyde yemek ve genel sağlık bilgisine sahibim. Son 4 yıldan bu yana start-up ve orta ölçekli şirketlerin içerik editörlüğü danışmanlığını İçerik Sihirbazı olarak profesyonel biçimde sürdürüyorum.Geçmiş yıllarda Haber Tadında ve Ajans Haber adlı web haber portallarında köşe yazıları ve haber içerikleri hazırladım. Son 2 yıldan bu yana www.milliyet.com.tr’de kadınlar ve yaşam ağırlıklı köşe yazıları yazıyorum.

http://www.milliyet.com.tr/icerik-sihirbazi-ve-iletisim-danismani-f-nur-sen/pembenar-yazilari/

nur.sen@iceriksihirbazi.com